Azyl pro zvířata

Našli jsme domov...

 • 22. 3. 2024 Štafetka

Štafetka k nám byl dočasně umístěn majitelem, který měl zdravotní potíže. Později si ho ale již nemohl vzít zpět a tak mu nový domov nabídla paní z Hradce Králové. V domečku se zahradou má i další zvířecí kamarády. Přejememu hodně štěstí.

 • 12. 3. 2024 Bára

Báru nám byla nucena darovat její panička, která se o ni ze zdravotních důvodů nemohla starat. Báře bylo skoro 14 let a má dysplazii kyčelního kloubu. Proto jsme byli velmi mile překvapeni, že jí domov nabídla mladá rodina z Hradce Králové. Barča bude bydlet v bytě (jak byla zvyklá), kde na ni čeká zvířecí kamarád – králík.

 • 8. 3. 2024 František
František byl spolu s dalšími pejsky odebrán z množírny z velmi nevyhovujících podmínek. Byl velmi bázlivý, ale rychle se zlepšoval.
Jeho nová rodina je z Týniště nad Orlicí. Bydlet bude s paní, jejími dvěma dětmi a jejich babičkou.
Přejeme mu mnoho štěstí.
 
 • 7. 3. 2024 Jessie

Jessie, čtyřletá přátelská fenka jagdteriéra, byla do Azylu věnována z důvodu úmrtí majitele. Jessie se ujal pan Vladimír, který má s chovem jagdteriérů bohaté zkušenosti. Bydlet spolu budou v domě se zahradou v Třebnouševsi. V nové rodině jí přejeme vše nejlepší.

 • 25. 2. 2024 Tom

Tom, pejsek z množírny z Předměřic, se dočkal šťastného konce. Manželé z Police nad Metují mu budou skvělou rodinou. Mají rodinný domek se zahradou. Na Toma se také těší jejich vnouček, který je často navštěvuje.

Přejeme Tomovi šťastný domov.

 • 19. 2. 2024 John

Johna k nám byl nucen dát jeho majitel, který odešel do domova pro seniory. John je velmi hodný a přátelský pes. Jedná se o pejska s rodokmenem, proto jsme kontaktovali chovatelku z jeho chovatelské stanice. Paní si vzala Johna domů a my mu přejeme hodně štěstí.

 • 17. 2. 2024 Lucky

Přesto, že o Luckyho byl velký zájem, jeho věk (více jak 10 let) a některé zdravotní problémy, které vyžadují speciální dietu, mnohé odradily. Nakonec se ale našel pán, se kterým si s Luckym rozumějí. Dva týdny ho budoucí majitel navštěvoval a nakonec spolu odešli domů, kde Luckyho čeká domeček a zahrada na řádění.

 • 13. 2.2024 Pepík

Pepík k nám byl umístěn z množírny z velmi nevhodných podmínek. Byl bázlivý a nedůvěřivý. Přišel si ho prohlédnout manželský pár z Hradce Králové s domečkem a chalupou, kam rádi a často jezdí. Po několika procházkách s ním se rozhodli pro adopci. Přejeme mu hodně štěstí v novém domově.

 • 12. 2. 2024 Madla

Madla byla se svým synkem Ťapem odebrána z nevhodných podmínek z Předměřic. Byla přijata v zuboženém stavu, podvyživená a zanedbaná. Nový majitel hledal klidného parťáka, kterým mu Madla určitě bude.

 

 • 11. 2. 2024 Mája

Mája, původně z množírny z Předměřic, šla domů do Malšovic. Vzala si jí rodina s dětmi, mají domeček se zahradou, kde bude moci Mája řádit. Jedná se o zkušené chovatele.

 

 • 10. 2. 2024 Luci

Luci, jedna z pejsků odebraných z množírny. Paní Světluši z Hradce Králové dělal roky společníka její jezevčík. Po jeho smrti hledala nového kamaráda a Luci pro ni byla ideální. Luci bude doma dělat společnost také vnučka paní Světluše.

 

 • 9. 2. 2024 Ťap

Pejsek původně z množírny z Předměřic. V pardubické části Svítkov ho čeká krásný domeček se zahradou a mladá rodina s dětmi. Pejsek se doma již zabydlel.

 

 • 8. 2. 2024 Terezka

Terezka, další pejsek z množírny, bude bydlet v Miletíně se starší paní, které bude dělat společnici.